Eko kwiaty, drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty, drewniane zaproszenia ślubne


Eleganckie a jednocześnie bardzo oryginalne zaproszenia ślubne, wykonane z drewnianej sklejki to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zaproszeń papierowych.

Zachwycają swoją nietuzinkową formą i pięknym wzornictwem. Zaproszenie składa się z dwóch części – kwadratowej podstawy i okrągłej pokrywki idealnie dopasowanej do bazy. Obie części ozdobione są piękną grafiką z motywem kwiatowym w soczystych kolorach. Dzięki temu zaproszenie jest niezwykle romantyczne i szykowne.

Na pokrywie nadrukowane są imiona pary młodej oraz data ślubu. Natomiast na bazie nadrukowuje się treść zaproszenia.

Można ją ułożyć samodzielnie lub skorzystać z jednego z dostępnych szablonów. Zaproszenie ma kolor klasycznej drewnianej sklejki. Takie zaproszenie z pewnością pozwoli na powiadomienie bliskich o zbliżającej się uroczystości w wyjątkowy sposób.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu