Kwiaty w akwarelowym pasku Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym pasku Drewniane zaproszenia ślubne


Zachwyć gości pięknem swojego nadchodzącego ślubu dzięki tym wspaniałym drewnianym zaproszeniom ślubnym!

Nasze zaproszenia zawierają motyw akwarelowego paska z kwiatami w prawym górnym rogu, spersonalizowany tekst zaproszenia w środku oraz kwiaty w lewym dolnym rogu.

Te oryginalne zaproszenia z pewnością wprowadzą romantyczny nastrój dla gości, którzy przygotowują się do dołączenia do Was w Waszym szczególnym dniu.

Idealne na rustykalne wesela i nie tylko, te urocze drewniane zaproszenia zostały starannie wykonane, aby zapewnić jakość i odpowiedną estetykę podczas całej ceremonii.

Z tymi przyciągającymi wzrok zaproszeniami, możesz być pewien, że żaden z gości nie zapomni o zaproszeniu lub nie zignoruje jego znaczenia.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.