Kwiaty w akwarelowym pasku Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem kwiatów w akwarelowym pasku


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym pasku Drewniane zaproszenia ślubne


Zachwyć gości pięknem swojego nadchodzącego ślubu dzięki tym wspaniałym drewnianym zaproszeniom ślubnym!

Nasze zaproszenia zawierają motyw akwarelowego paska z kwiatami w prawym górnym rogu, spersonalizowany tekst zaproszenia w środku oraz kwiaty w lewym dolnym rogu.

Te oryginalne zaproszenia z pewnością wprowadzą romantyczny nastrój dla gości, którzy przygotowują się do dołączenia do Was w Waszym szczególnym dniu.

Idealne na rustykalne wesela i nie tylko, te urocze drewniane zaproszenia zostały starannie wykonane, aby zapewnić jakość i odpowiedną estetykę podczas całej ceremonii.

Z tymi przyciągającymi wzrok zaproszeniami, możesz być pewien, że żaden z gości nie zapomni o zaproszeniu lub nie zignoruje jego znaczenia.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.