Drewniane zaproszenie Bilet do teatru

Drewniane zaproszenie wycinane laserowo - Bilet do teatru


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

8,99 zł
8,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenie Bilet do teatru


Zabawne zaproszenie ślubne w formie biletu do teatru, z pewnością wprawi waszych gości w dobry nastrój.

Życie to teatr. Wkraczając na nową drogę pamiętajcie odegrać swoje role z uczuciem i oddaniem.

Naturalne drewno podkreśla uroczysty charakter. Jest to propozycja dla par niebojących się eksperymentować z formą i mających poczucie humoru.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 9,5cm x 20,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.