Pudrowe róże drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne w kształcie serca z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże drewniane zaproszenia ślubne


Poszukujecie niebanalnych dodatków i zaproszeń ślubnych? Mamy dla Was piękną drewnianą serię z motywem urzekających, subtelnych, pudrowych róż. Nasza propozycja dla oryginalne zaproszenia na ślub wpisze się idealnie w rustykalne, ale i romantyczne wesele czy imprezę zorganizowaną w stylu Eko.

Drewniane zaproszenia na ślub są nie tylko piękne i naturalne, ale też i trwałe. Staną się więc prawdziwą pamiątką, przechowywaną przez lata w rodzinnych archiwach. Nudny, klasyczny kwadratowy kształt cieniutkiej deseczki został przełamany oryginalnym wyjmowanym sercem, na którym wypiszemy Wasze imiona i datę ślubu, a w środku będzie również spersonalizowana treść ogłoszeń. Drewniane serce oraz oprawa zostały ozdobione nadrukiem romantycznych pudrowych róż. Wysoka jakość druku oddaje każdy detal kwiatów, czyniąc ich wizerunek wyjątkowo realistycznym.

Zaproszenia ślubne rustykalne – personalizacja GRATIS.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych