Kwiaty w akwarelowym kole Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Drewniane zaproszenia ślubne


Jeśli szukasz idealnego zaproszenia ślubnego, które naprawdę odzwierciedla Ciebie i Twoją miłość, to nasze drewniane zaproszenia ślubne są właśnie tym, czego potrzebujesz!

Te wyjątkowe zaproszenia pozostawią trwałe wrażenie na wszystkich Waszych gościach. Laserowo wycinane drewniane zaproszenia utkane z romantycznym motywem kwiatów w akwarelowym kręgu sprawi, że goście poczują się oni, jakby otrzymali coś wyjątkowego.

A co najlepsze? Zawsze możesz dostosować tekst aż do drobnych szczegółów, więc możesz naprawdę wpleść odrobinę swojej własnej osobowości, gdy goście otrzymają swoje zaproszenia.

Pokaż piękno i elegancję tego specjalnego dnia, wybierając te zapierające dech w piersiach zaproszenia ślubne już dziś!"

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.