Kwiaty w akwarelowym kole Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem kwiatów w akwarelowym kole


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Kwiaty w akwarelowym kole Drewniane zaproszenia ślubne


Jeśli szukasz idealnego zaproszenia ślubnego, które naprawdę odzwierciedla Ciebie i Twoją miłość, to nasze drewniane zaproszenia ślubne są właśnie tym, czego potrzebujesz!

Te wyjątkowe zaproszenia pozostawią trwałe wrażenie na wszystkich Waszych gościach. Laserowo wycinane drewniane zaproszenia utkane z romantycznym motywem kwiatów w akwarelowym kręgu sprawi, że goście poczują się oni, jakby otrzymali coś wyjątkowego.

A co najlepsze? Zawsze możesz dostosować tekst aż do drobnych szczegółów, więc możesz naprawdę wpleść odrobinę swojej własnej osobowości, gdy goście otrzymają swoje zaproszenia.

Pokaż piękno i elegancję tego specjalnego dnia, wybierając te zapierające dech w piersiach zaproszenia ślubne już dziś!"

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.