Pomarańczowe kwiaty drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem pomarańczowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty drewniane zaproszenia ślubne


Kolor pomarańczowy to energia i życie, to dobra zabawa i szeroki uśmiech. Dlatego też, mimo iż nie kojarzy się on ze ślubem, to coraz częściej Pary Młode sięgają po dodatki właśnie w tym kolorze.

Doskonale komponuje się on z bielą, a także z kremem i szarością, przełamując monotonię i nadając wystrojowi charakteru.

Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobione motywem pomarańczowych kwiatów, to niestandardowa propozycja dla wszystkich niestandardowych par.

Goście będą urzeczeni tymi barwami, a pietyzm wykonania motywu i wysoka jakość zaproszenia sprawią, że będzie ono przechowywane jeszcze wiele lat w charakterze pamiątki.

Drewniane zaproszenia ślubne podbijają serca kolejnych Par Młodych, są przez nich coraz częściej wybierane, a przez zachwyconych gości – komplementowane.

Staranna jakość wykonania i drewno, które stało się jednym z najchętniej stosowanych materiałów, jeśli chodzi o wykonanie weselnych dekoracji sprawiają, że takie zaproszenia ślubne nie tylko pięknie wyglądają, ale będą stanowiły jeszcze przez wiele lat pamiątkę, pozwalającą powrócić wspomnieniami do weselnej uroczystości.

Zdobiące drewniane zaproszenia pomarańczowe kwiaty przykuwają wzrok i czynią zaproszenia niepowtarzalnymi. Każdy z zaproszonych gości, któremu zostanie wręczone takie zaproszenie, poczuje się wyjątkowy, wyróżniony, będzie szczęśliwy, że może uczestniczyć w tak cudownym wydarzeniu.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu