Mapka Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenia ślubne w formie mapki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapka Drewniane zaproszenia ślubne


Szukasz nieszablonowych zaproszeń ślubnych? Lubisz unikalne, zaskakujące rozwiązania? Kochasz podróże? Jeśli tak, to wybór drewnianych zaproszeń ślubnych w formie mapy, będzie doskonałym sposobem na zaproszenie weselnych gości na uroczystość zaślubin. To rozwiązanie idealne dla Młodych Par z dystansem do siebie i do świata, które chcą podzielić się z gośćmi swoimi pasjami, albo po prostu nadać chwili zapraszania gości wyjątkowego charakteru.

Symbole graficzne zastosowane na zaproszeniu, wyznaczające drogę przyszłej Pary Młodej do ich wspólnego życia, to propozycja niezwykła. Dzięki temu drewniane zaproszenia ślubne stają się zaskakującym, a także wzbudzającym szeroki uśmiech przedmiotem, który z pewnością przechowywany będzie przez gości przez długie lata, pozwalając powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil ślubu.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.