Mapka Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenia ślubne w formie mapki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Mapka Drewniane zaproszenia ślubne


Szukasz nieszablonowych zaproszeń ślubnych? Lubisz unikalne, zaskakujące rozwiązania? Kochasz podróże? Jeśli tak, to wybór drewnianych zaproszeń ślubnych w formie mapy, będzie doskonałym sposobem na zaproszenie weselnych gości na uroczystość zaślubin. To rozwiązanie idealne dla Młodych Par z dystansem do siebie i do świata, które chcą podzielić się z gośćmi swoimi pasjami, albo po prostu nadać chwili zapraszania gości wyjątkowego charakteru.

Symbole graficzne zastosowane na zaproszeniu, wyznaczające drogę przyszłej Pary Młodej do ich wspólnego życia, to propozycja niezwykła. Dzięki temu drewniane zaproszenia ślubne stają się zaskakującym, a także wzbudzającym szeroki uśmiech przedmiotem, który z pewnością przechowywany będzie przez gości przez długie lata, pozwalając powrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil ślubu.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubne

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.