Nowy

Drewniane zaproszenia ślubne Góry w lesie

Drewniane zaproszenia ślubne z motywem gór w lesie


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne Góry w lesie


Zaproszenia ślubne drewniane z motywem gór w lesie, akwarela to idealny wybór dla par pragnących stworzyć wyjątkowe i niezapomniane zaproszenia na swój wielki dzień.


Te magiczne zaproszenia są wykonane z wysokiej jakości drewna, co nadaje im unikalnego i rustykalnego charakteru. Drewno jest starannie i precyzyjnie wycinane, a następnie zdobione delikatnymi wzorami górskimi i lasem. Dzięki temu, każde zaproszenie jest indywidualne i niepowtarzalne.


Motyw gór w lesie nawiązuje do piękna przyrody i może być idealnym wyborem dla par planujących ślub na łonie natury lub będących pasjonatami aktywności na świeżym powietrzu. Zaproszenia te będą stanowiły doskonałe wprowadzenie do tematyki ślubu i zapewnią gościom wgląd w to, czego mogą spodziewać się podczas uroczystości.


Dodatkowo, zaproszenia ślubne drewniane z motywem gór w lesie, akwarela są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Drewno, z którego są wykonane, jest solidne i ma długą żywotność, co oznacza, że ​​zaproszenia będą mogły być przechowywane jako pamiątka z tego ważnego dnia.


W sklepie ślubnym, posiadamy różne opcje personalizacji tych zaproszeń. Para może wybrać kolor akwareli, czcionki, a także dodać swoje imiona, datę ślubu lub inną dedykację. Dzięki temu, zaproszenia będą jeszcze bardziej spersonalizowane i odzwierciedlające indywidualny styl pary.


Zaproszenia ślubne drewniane z motywem gór w lesie, akwarela to nie tylko sposób na zaproszenie gości na ślub, ale również doskonały sposób na wprowadzenie ich w atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Ich unikalny wygląd i staranne wykonanie sprawią, że będą one cenną pamiątką dla pary młodej i jej bliskich.


Zachęcamy do zakupu tych wyjątkowych zaproszeń ślubnych, które dodadzą uroku i oryginalności Waszemu ślubowi. Przygotuj się na zachwyt gości, którzy dostaną te piękne i nietuzinkowe zaproszenia!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu