Nowy

Drewniane zaproszenia ślubne Para w lesie

Drewniane zaproszenia ślubne z motywem pary w lesie


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne Para w lesie


Zaproszenia ślubne drewniane z motywem pary w lesie to idealny wybór dla par, które pragną nadać swojemu ślubowi niepowtarzalnego charakteru i atmosferę bliskości z naturą. Wykonane z wysokiej jakości drewna, te unikalne zaproszenia zachwycają swoją oryginalnością i estetyką.
Motyw para w lesie przedstawiony na zaproszeniach został wykonany w stylu akwareli, co dodaje im subtelnego, artystycznego wyrazu. Kwiaty, liście i drzewa układające się w delikatne kompozycje tworzą romantyczny pejzaż oczarowujący każdego, kto spojrzy na te zaproszenia. Motyw ten doskonale oddaje symbolikę zbliżającego się ślubu, który jest jak magiczna podróż przez życie w przyjaźni, miłości i harmonii.

Zaproszenia ślubne drewniane z motywem pary w lesie są nie tylko piękne, ale również trwałe i solidne. Wykonane z drewna o wysokiej jakości, te zaproszenia będą stanowić piękną pamiątkę po latach. Drewno nadaje tym zaproszeniom naturalnego uroku, przynosząc do wnętrza ducha natury i spokoju.


Warto zauważyć, że zaproszenia te można spersonalizować, dodając do nich indywidualne elementy takie jak zdjęcie pary, datę ślubu, miejsce ceremonii lub własne słowa, które dodadzą unikalnego charakteru. Taka personalizacja sprawi, że każde zaproszenie będzie wyjątkowe i dostosowane do gustu pary młodej.


Zaproszenia ślubne drewniane z motywem pary w lesie są nie tylko pięknym przedsmakiem tego, co można się spodziewać na ślubie, ale również doskonale wpisują się w obecne trendy. Rustykalne i naturalne elementy są coraz bardziej popularne w ślubnych dekoracjach, a więc te zaproszenia będą idealnym dopełnieniem całości ceremonii i przyjęcia weselnego.


Dzięki swojej unikalności, estetyce i trwałości, zaproszenia ślubne drewniane z motywem pary w lesie stanowią naprawdę wyjątkowy produkt w sklepie ślubnym. Dają one parze możliwość wyrażenia siebie i stworzenia niesamowitej atmosfery na swoim ślubie. To piękna, romantyczna i harmonijna propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną, by ich ślub był niezapomnianym wydarzeniem w otoczeniu natury.

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Powiązane wpisy na blogu