Mapa Europy Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane, ozdobne zaproszenie ślubne z motywem mapy Europy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Europy Drewniane zaproszenia ślubne


Nasze zaproszenia z motywem mapy Europy są wykonane z wysokiej jakości drewna, a każde z nich jest wycięte laserowo. Na górze zaproszenia znajdą Państwo miejsca, w których poznali się nowożeńcy. A poniżej znajduje się spersonalizowany tekst zaproszenia.

Te wspaniałe zaproszenia z pewnością zrobią wrażenie na Państwa gościach i sprawią, że dzień ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

Istnieje możliwość dokupienia zawieszki w kształcie samolotu

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Zmiana grafiki jest gratis, jeśli zmiany obejmują wybranie dwóch miejsc na mapie i graficznej linii jak na zdjęciu. Wszelkie dodatkowe zmiany graficzne wymagające większego nakładu pracy, wymagają dokupienia opcji modyfikacji lub nowego projektu w zależności od ilości zmian.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych