Mapa Europy Ślubny, biały album, księga gości

75,00 zł
75,00 złDane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Mapa Europy Ślubny, biały album, księga gości


Pełne pasji Pary Młode, często chcą podzielić się swoimi zainteresowaniami z zaproszonymi gośćmi, a przy tym – w sposób mało inwazyjny – wpleść pewne motywy związane z pasjami, w aranżację ślubnej uroczystości. W jaki sposób można to wszystko pogodzić?

Doskonałym sposobem jest sięgnięcie po motywy przedstawiające wspomniane zainteresowania w graficzny sposób. Zdobić one mogą różne gadżety, zarówno te mające charakter stricte dekoracyjny, jak i te, które łącza w sobie piękno i funkcjonalność.

To tej drugiej grupy należy właśnie ślubny album, ozdobiony mapą Europy, To doskonały sposób, by wyrazić swoje zamiłowanie do podróży, by podzielić się z zaproszonymi gośćmi miłością do wędrówek, lub, by opowiedzieć historię początków miłości, która być może właśnie w drodze się narodziła.

Taki album staje się nie tylko miejscem, gdzie zaproszeni goście mogą złożyć swój autograf, gdzie mogą podzielić się z Młodą Parą swoimi myślami, radami na przyszłość, ale również częścią życia Nowożeńców i wspaniałą pamiątką, do której wracać będą zapewne wielokrotnie przy różnych okazjach.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu