Mapa Europy Ślubny, biały album, księga gości

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Mapa Europy Ślubny, biały album, księga gości


Pełne pasji Pary Młode, często chcą podzielić się swoimi zainteresowaniami z zaproszonymi gośćmi, a przy tym – w sposób mało inwazyjny – wpleść pewne motywy związane z pasjami, w aranżację ślubnej uroczystości. W jaki sposób można to wszystko pogodzić?

Doskonałym sposobem jest sięgnięcie po motywy przedstawiające wspomniane zainteresowania w graficzny sposób. Zdobić one mogą różne gadżety, zarówno te mające charakter stricte dekoracyjny, jak i te, które łącza w sobie piękno i funkcjonalność.

To tej drugiej grupy należy właśnie ślubny album, ozdobiony mapą Europy, To doskonały sposób, by wyrazić swoje zamiłowanie do podróży, by podzielić się z zaproszonymi gośćmi miłością do wędrówek, lub, by opowiedzieć historię początków miłości, która być może właśnie w drodze się narodziła.

Taki album staje się nie tylko miejscem, gdzie zaproszeni goście mogą złożyć swój autograf, gdzie mogą podzielić się z Młodą Parą swoimi myślami, radami na przyszłość, ale również częścią życia Nowożeńców i wspaniałą pamiątką, do której wracać będą zapewne wielokrotnie przy różnych okazjach.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu