Mapa świata Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem mapy świata


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Mapa świata Ślubny, biały album, księga gości


W jaki sposób zachować w pamięci wspomnienia z tak wyjątkowego dnia, jakim jest wesele? Odpowiedzią na to pytanie jest ślubny album, będący jednocześnie Księgą Gości, w który weselnicy mogą wpisywać się, pozostawiając ślad swojej obecności na weselu.

Wypełniony życzeniami, podpisami, sentencjami, złotymi radami album będzie wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary, który pozwoli nawet po latach, odtworzyć przebieg tego wyjątkowego dnia. Ozdobiony motywem mapy świata ślubny album w kolorze białym, to piękny element wesela, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało ono zorganizowane.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu