Bukiet kwiatów Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem bukietu piwonii 2


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł
75,00 złOpis
Opis

Bukiet kwiatów Ślubny, biały album, księga gości


Wspomnienia, nawet te dotyczące pięknych chwil, są niezwykle ulotne. Dlatego też warto pieczołowicie zadbać o to, by w każdej chwili mogły być przywołane. Szczególnie dotyczy to tak ważnego momentu w naszym życiu, jak zawarcie związku małżeńskiego.

Pomocą w utrwaleniu wspomnień, nadaniu im materialnego charakteru, służyć może piękny ślubny biały album księga gości. Ten elegancki album pozwala nam utrwalić najpiękniejsze chwile, pomaga też – nawet po latach – przypomnieć sobie wszystkich gości. Również oni mogą dzięki niemu pozostawić po sobie trwały ślad, podpisując się, dzieląc swoimi sentencjami czy radami na nowa drogę życia. Ten biały, niezwykle elegancki i stylowy album wzbudzi zachwyt wszystkich, a zdobiący go bukiet kwiatów sprawia, że nabiera on wyjątkowego charakteru, idealne pasując zarówno do wesela w stylu klasycznym, romantycznym czy glamour.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr