Bukiet kwiatów Ślubny, biały album, księga gości

Piękna księga gości z motywem bukietu piwonii 2


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

75,00 zł brutto
75,00 zł bruttoOpis
Opis

Bukiet kwiatów Ślubny, biały album, księga gości


Wspomnienia, nawet te dotyczące pięknych chwil, są niezwykle ulotne. Dlatego też warto pieczołowicie zadbać o to, by w każdej chwili mogły być przywołane. Szczególnie dotyczy to tak ważnego momentu w naszym życiu, jak zawarcie związku małżeńskiego.

Pomocą w utrwaleniu wspomnień, nadaniu im materialnego charakteru, służyć może piękny ślubny biały album księga gości. Ten elegancki album pozwala nam utrwalić najpiękniejsze chwile, pomaga też – nawet po latach – przypomnieć sobie wszystkich gości. Również oni mogą dzięki niemu pozostawić po sobie trwały ślad, podpisując się, dzieląc swoimi sentencjami czy radami na nowa drogę życia. Ten biały, niezwykle elegancki i stylowy album wzbudzi zachwyt wszystkich, a zdobiący go bukiet kwiatów sprawia, że nabiera on wyjątkowego charakteru, idealne pasując zarówno do wesela w stylu klasycznym, romantycznym czy glamour.

 

Wymiar: 21,7 x 21,7cm

Ilość kartek: 50 - możliwość zmiany ilości

Grubość papieru w środku: 110gr