Hortensje Drewniane pudełko na obrączki

Drewniane pudełko na obrączki z motywem hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,99 zł
31,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensje Drewniane pudełko na obrączki


Gdzie przechowywać obrączki przed ślubem? W jaki sposób mają być podane księdzu? Jak nadać momentowi ich wręczania wyjątkową oprawę?

Efekt wyjątkowości można osiągnąć dzięki drewnianemu pudełku na obrączki, które dzięki starannej jakości wykonania, a także wrażeniu, jakie robi na zaproszonych gościach, wydaje się doskonałym wyborem dokonanym przez Młodą Parę.

Drewniane pudełko na obrączki, ozdobione motywem pięknych hortensji, kwiatów doskonale korespondujących swą symboliką z symboliką obrączki, to wspaniały element, który swoim pojawieniem się w trakcie ślubnej ceremonii, doda jej splendoru. Pudełko pięknie wyjdzie też na ślubnych zdjęciach, wzbudzi ponadto zachwyt zaproszonych gości.

 

Środek pudełka wyściełany jest materiałem z juty!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 7,5 x 7,7 x 1,4 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu