Eko kwiaty Drewniane pudełko na obrączki

Drewniane pudełko na obrączki z eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,99 zł
31,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Drewniane pudełko na obrączki


Moment założenia obrączek to wyjątkowa i pełna symboliki chwila. To wyraz złączenia na zawsze Pary Młodej, to początek ich kroczenia nową, wspólną już drogą życia. Warto podkreślić znaczenie tej chwili wyjątkową oprawą. Te rolę doskonale pełni drewniane pudełko na obrączki.

Ozdobione motywem eko-kwiatów to oryginalne podłoże na ślubne obrączki, doskonale pasuje nie tylko do wesela zorganizowanego w stylu eko czy minimalistycznym, ale również klasycznym.

Staranna jakość wykonania pudełka, jego dyskretny urok oraz zachwyt, jakie wzbudzi w zaproszonych gościach sprawia, że służyć będzie Młodej Parze jeszcze długo po ślubie, budząc wspomnienia tego pięknego dnia.

 

Środek pudełka wyściełany jest materiałem z juty!

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 7,5 x 7,7 x 1,4 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu