Pudrowe róże drewniana prośba o błogosławieństwo

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w kształcie serca z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże drewniana prośba o błogosławieństwo


Najważniejsze osoby w życiu każdej Młodej Pary, to ich Rodzice. Dar błogosławieństwa przed ślubem oznacza pomyślność i rozwój, a także życie w pokoju i pełni tak w wymiarze materialnym, jak i  duchowym. Zaproszenia ślubne dla Rodziców nie mogą być banalne. Powinny płynąć prosto z serca przyszłych małżonków.

Mamy dla Was eleganckie drewniane zaproszenia ślubne, które są symbolem łączącego Was uczucia, a jednocześnie podkreślają Wasz charakter i gust.

Staną się też trwałą i piękną pamiątką z tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. Drewniana, spersonalizowana kwadratowa tabliczka z prośbą o błogosławieństwo napisaną pod wyjmowanym sercem to pomysł wyjątkowo ciekawy. Zaproszenia idealnie pasują do rustykalnego i bardzo romantycznego wesela. Romantyzm i subtelność akcentuje tu modny motyw pudrowych róż w otoczeniu butelkowej zieleni.

Sprawdźcie też inne dodatki ślubne z tej serii!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych