Pudrowe róże drewniana prośba o błogosławieństwo

Drewniane zaproszenie dla Rodziców, prośba o błogosławieństwo w kształcie serca z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


31,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże drewniana prośba o błogosławieństwo


Najważniejsze osoby w życiu każdej Młodej Pary, to ich Rodzice. Dar błogosławieństwa przed ślubem oznacza pomyślność i rozwój, a także życie w pokoju i pełni tak w wymiarze materialnym, jak i  duchowym. Zaproszenia ślubne dla Rodziców nie mogą być banalne. Powinny płynąć prosto z serca przyszłych małżonków.

Mamy dla Was eleganckie drewniane zaproszenia ślubne, które są symbolem łączącego Was uczucia, a jednocześnie podkreślają Wasz charakter i gust.

Staną się też trwałą i piękną pamiątką z tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. Drewniana, spersonalizowana kwadratowa tabliczka z prośbą o błogosławieństwo napisaną pod wyjmowanym sercem to pomysł wyjątkowo ciekawy. Zaproszenia idealnie pasują do rustykalnego i bardzo romantycznego wesela. Romantyzm i subtelność akcentuje tu modny motyw pudrowych róż w otoczeniu butelkowej zieleni.

Sprawdźcie też inne dodatki ślubne z tej serii!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych