Pudrowe róże Drewniane kartki z magnesem Save The Date

Drewniane kartki Save The Date z magnesem w kształcie serca z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Drewniane kartki z magnesem Save The Date


Nie wszystkich znajomych i nie każdą - nawet ważną osobę - można ugościć weselnym przyjęciem. Swoistym wyróżnieniempowiadomienia o ślubie ze wskazaną datą. To zaproszenie do udziału w uroczystości kościelnej lub cywilnej. A przy okazji także doskonała pamiątka z Waszego wydarzenia.

Drewniane kartki Save The Date Venarti na pewno zauroczą wszystkich, którzy je otrzymają. Wykonane na drewnianej, trwałej sklejce są nie tylko bardzo praktyczne, ale też i wyjątkowo piękne. Ozdobiliśmy je popularnym ślubnym motywem, eleganckich i bardzo romantycznych pudrowych róż, które cudnie się prezentują w otoczeniu zielonych dodatków i naturalnego drewnianego tła.

To wyjątkowe i oryginalne powiadomienie o ślubie ma dodatkowo wkomponowany magnes na lodówkę. Magnes jest w kształcie serca z nadrukiem motywu pudrowych róż oraz kalendarzem i wskazaną datą Waszego ślubu. W ten nietuzinkowy sposób będzie przypominał o najważniejszym wydarzeniu z Waszego życia :)

Personalizacja GRATIS! Wy wybieracie tekst, czcionkę, my wykonujemy projekt.

Jeśli zakochacie się w pudrowych różach, mamy dla Was w tym samym stylu zaproszenia dla rodziców!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem kartki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartkach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych