Pudrowe róże Drewniane kartki z magnesem Save The Date

Drewniane kartki Save The Date z magnesem w kształcie serca z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Drewniane kartki z magnesem Save The Date


Nie wszystkich znajomych i nie każdą - nawet ważną osobę - można ugościć weselnym przyjęciem. Swoistym wyróżnieniempowiadomienia o ślubie ze wskazaną datą. To zaproszenie do udziału w uroczystości kościelnej lub cywilnej. A przy okazji także doskonała pamiątka z Waszego wydarzenia.

Drewniane kartki Save The Date Venarti na pewno zauroczą wszystkich, którzy je otrzymają. Wykonane na drewnianej, trwałej sklejce są nie tylko bardzo praktyczne, ale też i wyjątkowo piękne. Ozdobiliśmy je popularnym ślubnym motywem, eleganckich i bardzo romantycznych pudrowych róż, które cudnie się prezentują w otoczeniu zielonych dodatków i naturalnego drewnianego tła.

To wyjątkowe i oryginalne powiadomienie o ślubie ma dodatkowo wkomponowany magnes na lodówkę. Magnes jest w kształcie serca z nadrukiem motywu pudrowych róż oraz kalendarzem i wskazaną datą Waszego ślubu. W ten nietuzinkowy sposób będzie przypominał o najważniejszym wydarzeniu z Waszego życia :)

Personalizacja GRATIS! Wy wybieracie tekst, czcionkę, my wykonujemy projekt.

Jeśli zakochacie się w pudrowych różach, mamy dla Was w tym samym stylu zaproszenia dla rodziców!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem kartki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich kartkach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych