Anemone, zawilec Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem kwiatów anemone, zawilca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Anemone, zawilec Pudełko na koperty, telegramy


Pudełko na koperty i telegramy to przedmiot, który coraz częściej pojawia się na weselnych uroczystościach. Stanowi nie tylko nieocenioną pomoc dla świadków zbierających koperty z życzeniami i / lub pieniędzmi, ale jest także wyrazem troski o komfort gości wręczających te prezenty.

Ozdobione pięknym motywem anemonów pudełko doskonale pasuje do każdej stylistyki wesela, niezmiennie budzić będzie też zachwyt zaproszonych gości. Natomiast po weselu pudełko stanie się piękną pamiątką, która – pełniąc dekoracyjną funkcję w sypialni czy salonie, przypominać będzie małżonkom o cudownym dniu ich zaślubin.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu