Eukaliptus Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eukaliptus Pudełko na koperty, telegramy


Pudełko na koperty to przedmiot, po który często w ostatnich sezonach sięgają Pary Młode. Co więcej, ten produkt staje się niemal niezbędny podczas organizacji ceremonii ślubu, bowiem nie tylko pozwala zadbać o komfort gości wręczających Młodej parze koperty z życzeniami i / lub z pieniędzmi, ale również ułatwia zbieranie tych kopert drużbom.

Nawiązujące do stylistyki wesela pudełko, poza tą funkcjonalnością, staje się również piękną ozdobą, która doskonale koresponduje z podniosłością weselnej uroczystości.

Pudełko na koperty z motywem liści eukaliptusa, to przedmiot, który nie tylko przyda się w trakcie weselnego przyjęcia, ale równie dobrze może być wykorzystany przy chrzcinach czy komunii świętej. Po ceremonii, może on natomiast stać się niebanalną dekoracją wnętrza sypialni czy salonu.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu