Eukaliptus Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Eukaliptus Pudełko na koperty, telegramy


Pudełko na koperty to przedmiot, po który często w ostatnich sezonach sięgają Pary Młode. Co więcej, ten produkt staje się niemal niezbędny podczas organizacji ceremonii ślubu, bowiem nie tylko pozwala zadbać o komfort gości wręczających Młodej parze koperty z życzeniami i / lub z pieniędzmi, ale również ułatwia zbieranie tych kopert drużbom.

Nawiązujące do stylistyki wesela pudełko, poza tą funkcjonalnością, staje się również piękną ozdobą, która doskonale koresponduje z podniosłością weselnej uroczystości.

Pudełko na koperty z motywem liści eukaliptusa, to przedmiot, który nie tylko przyda się w trakcie weselnego przyjęcia, ale równie dobrze może być wykorzystany przy chrzcinach czy komunii świętej. Po ceremonii, może on natomiast stać się niebanalną dekoracją wnętrza sypialni czy salonu.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Powiązane wpisy na blogu