Rustykalne kwiaty Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem rustykalnych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty Pudełko na koperty, telegramy


Ślub w stylu rustykalnym czy romantycznym to ślub pełen kwiatów i symboli, które budzą romantyczne skojarzenia, wypełnione są pastelowymi kolorami, a także drewnianymi akcentami.

W ten specyficzny, wyjątkowy klimat, który emanuje ciepłem, serdecznością, w którym unosi się dookoła miłość, doskonale wpisuje się równie wyjątkowa ozdoba ślubna, która łączy w sobie cechy dekoracyjne i funkcjonalne.

Mowa o ślubnym pudełku na prezenty, ozdobionym motywem rustykalnych kwiatów. Przyciągające wzrok pudełko doskonale sprawdzi się podczas przyjmowania przez Nowożeńców życzeń – goście mogą od razu wrzucać do niego koperty, zarówno z kartkami wypełnionymi ciepłymi słowami, jak i z pieniędzmi, przekazywanymi jako prezent ślubny. To dyskretny sposób obdarowywania Młodej Pary, a przy tym piękna dekoracja, która po ślubie może stać się ozdobą mieszkania.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu