Rustykalne kwiaty Pudełko na koperty, telegramy

Wycinane laserowo, drewniane pudełka na koperty z pieniędzmi lub z życzeniami od gości ślubnych z motywem rustykalnych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty Pudełko na koperty, telegramy


Ślub w stylu rustykalnym czy romantycznym to ślub pełen kwiatów i symboli, które budzą romantyczne skojarzenia, wypełnione są pastelowymi kolorami, a także drewnianymi akcentami.

W ten specyficzny, wyjątkowy klimat, który emanuje ciepłem, serdecznością, w którym unosi się dookoła miłość, doskonale wpisuje się równie wyjątkowa ozdoba ślubna, która łączy w sobie cechy dekoracyjne i funkcjonalne.

Mowa o ślubnym pudełku na prezenty, ozdobionym motywem rustykalnych kwiatów. Przyciągające wzrok pudełko doskonale sprawdzi się podczas przyjmowania przez Nowożeńców życzeń – goście mogą od razu wrzucać do niego koperty, zarówno z kartkami wypełnionymi ciepłymi słowami, jak i z pieniędzmi, przekazywanymi jako prezent ślubny. To dyskretny sposób obdarowywania Młodej Pary, a przy tym piękna dekoracja, która po ślubie może stać się ozdobą mieszkania.

 

Materiał: Drewno (sklejka 3 i 5mm)

Wymiary:

  •  31 x 19 x 13,5 cm
  •  31 x 22 x 19 cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem pudełka. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na pudełku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu