Rustykalne kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem rustykalnych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Rustykalne kwiaty Szklane zaproszenia dla Rodziców


Zapraszając weselnych gości, warto szczególną uwagę poświęcić zaproszeniom dla rodziców i w pewien sposób wyróżnić ich, podkreślić wyjątkową pozycję, jaką mają na ślubie i weselnej zabawie.

Najlepiej zadbać o to, by w ślubnym zaproszeniu, kryła się cała miłość i wdzięczność za trud włożony w wychowanie, za bezwarunkową miłość i akceptację, za pomoc w każdym momencie życia.

Zaproszenie, które będzie nie tylko pięknym dowodem na to, że Para Młoda docenia role rodziców, ale i wspaniałą pamiątką, jest zaproszenie szklane ozdobione motywem rustykalnych kwiatów.

Pięknie, starannie wykonane zaproszenie, przykuwa uwagę, budzi wzruszenie, niesie ze sobą piękno, ciepło i elegancję. Idealnie pasuje zarówno do ślubów w stylu rustykalnym, jak i romantycznym czy klasycznym.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu