Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Rustykalne kwiaty

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem rustykalnych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,70 zł
3,70 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Rustykalne kwiaty


Wesele w stylu rustykalnym kojarzy się z niezwykłą atmosferą, a także z kwiatami. Z całym mnóstwem kwiatów, obecnych nie tylko w wazonach, ale i występujących w charakterze dekoracyjnych motywów. Dlatego też warto uzupełnić te dekoracje o zawieszki ślubne ozdobne satynowe z pleksi, ozdobione motywem pięknych, rustykalnych kwiatów.

Takie zawieszki, dzięki niezwykle misternie wykonanemu motywowi, połączonemu z delikatnością samej zawieszki, zamienią każdą butelkę w wyjątkowy, weselny trunek, a barek stanie się prawdziwa ozdobą pomieszczenia. Ozdobiona zawieszką ślubną z motywem rustykalnych kwiatów butelka może stać się również wspaniałym prezentem dla weselnych gości i wspaniałą pamiątką weselnej uroczystości.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych