Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Białe róże

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Białe róże


Wnieście Państwo dodatkowy, wyjątkowy akcent do Waszego wesela dzięki naszym pięknym, ślubnym zawieskom na alkohol! Te satynowe zawieszki z pleksiglasu to doskonały sposób na upamiętnienie tego dnia. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo na szampana, wódkę czy inny alkohol, każda butelka stanie się spersonalizowanym dziełem sztuki, gdy zostanie ozdobiona jedną z tych uroczych zawieszek.

Każda zawieszka przedstawia motyw białych róż i zawiera spersonalizowany tekst, taki jak Państwa imiona i data ślubu - co czyni ją wyjątkową pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Ponadto, dlaczego nie wykorzystać przywieszek do przydzielenia miejsc przy stole lub jako upominków dla gości? Nasze zawieszki na alkohol nadadzą Państwa imprezie stylowy i niezapomniany wygląd. Proszę stworzyć trwałe wspomnienia z Państwa wielkiego dnia i nadać każdej butelce własną osobowość - proszę zaopatrzyć się w ślubne zawieszki na alkohol już dziś!

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.