Lustrzane zawieszki ślubne Serce

Lustrzana, ślubna zawieszka na alkohol w kształcie serca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

4,99 zł
4,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lustrzane zawieszki ślubne Serce


Sposobów dekoracji stołu są tysiące, warto jednak sięgać wciąż po nowe pomysły. Lustrzane zawieszki ślubne na alkohol będą doskonałym i uroczym weselnym akcentem.

Delikatny grawerunek korespondować będzie z eleganckim stylem wesela, zaś sama lustrzana zawieszka stanie się pamiątką dla weselnego gościa.

Symbolizujące miłość Młodej Pary serce jest dodatkowym atutem zawieszki, niosącym przesłanie wielkiego uczucia.

 

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 6 x 6 cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.