Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Jesień

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem jesieni


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Jesień


Niech ta doniosła okazja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, jeśli pozwolą Państwo, abyśmy przygotowali idealne zawieszki na alkohol na Państwa wesele.

Nasze ekskluzywne zawieszki z satynowej pleksi z motywem jesiennych liści i kwiatów sprawią, że Państwa napoje będą wyglądać jeszcze bardziej elegancko.

Mogą Państwo dostosować swoje zawieszki na alkohol do własnych potrzeb, umieszczając na nich spersonalizowany tekst, na przykład datę ślubu lub imiona nowożeńców.

Będą Państwo mieli niezapomniane wesele, gdy będą świętować z tymi pięknymi zawieszkami na każdej butelce alkoholu. Niech to wesele będzie świętowaniem związku dwojga kochających się ludzi w wielkim stylu!

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych