Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Jesień

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem jesieni


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Jesień


Niech ta doniosła okazja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, jeśli pozwolą Państwo, abyśmy przygotowali idealne zawieszki na alkohol na Państwa wesele.

Nasze ekskluzywne zawieszki z satynowej pleksi z motywem jesiennych liści i kwiatów sprawią, że Państwa napoje będą wyglądać jeszcze bardziej elegancko.

Mogą Państwo dostosować swoje zawieszki na alkohol do własnych potrzeb, umieszczając na nich spersonalizowany tekst, na przykład datę ślubu lub imiona nowożeńców.

Będą Państwo mieli niezapomniane wesele, gdy będą świętować z tymi pięknymi zawieszkami na każdej butelce alkoholu. Niech to wesele będzie świętowaniem związku dwojga kochających się ludzi w wielkim stylu!

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych