Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Eukaliptus

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Eukaliptus


Ozdobne zawieszki ślubne z motywem eukaliptusa

Idealne zawieszki ślubne na alkohol są oryginalne, subtelne i przede wszystkim ozdobne. Poza tym powinny być częścią ślubnej papeterii i powielać motyw, który znajduje się na zaproszeniach ślubnych, winietkach oraz menu. Jeśli wybraliście dodatki ślubne z motywem eukaliptusa, nie zapomnijcie o zawieszkach na alkohol z taką samą grafiką.

W naszej ofercie znajdziecie ozdobne zawieszki ślubne na alkohol z motywem eukaliptusa. Są wykonane z trwałej, satynowe, półprzezroczystej, cieniutkiej pleksi ozdobionej zielonymi listkami eukaliptusa. Mają ciekawy kształt w stylu retro. Zawieszone na satynowej wstążeczce stworzą unikalną i delikatną całość. Personalizujemy tekst umieszczony na zawieszce.

Personalizacja GRATIS.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.