Lustrzane zawieszki ślubne Wzorek

Lustrzana, ślubna zawieszka na alkohol


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

4,99 zł
4,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lustrzane zawieszki ślubne Wzorek


Szukając oryginalnej, a przy tym niesłychanie eleganckiej i stylowej ozdoby weselnego stołu warto sięgnąć po lustrzane zawieszki. Ta wyjątkowa ozdoba, kiedy zawiśnie na butelce alkoholu, będzie nie tylko uzupełniać wystrój weselnej sali, ale i zachwycać weselnych gości.

Tym bardziej, że dzięki delikatnemu grawerunkowi może stać się wspaniałą pamiątką po dobrej, weselnej zabawie w miłym towarzystwie.

 

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 8 x 6 cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Powiązane wpisy na blogu