Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Pudrowe róże

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Pudrowe róże


Zawieszki, które zdobią butelki z weselnymi trunkami, również mogą charakteryzować się delikatnością i zwiewnym pięknem. Najlepszym tego przykładem są zawieszki ślubne ozdobne satynowe pleksi, ozdobione motywem pudrowych róż. Te niezwykłej urody zawieszki łączą w sobie kruchość z przepychem, są silnie naładowane romantyzmem, doskonale zatem pasują do weselnej uroczystości.

Ślubne zawieszki ozdobione pudrowymi różami zwracać będą uwagę szczególnie przy trunkach w białych butelkach, ale tak naprawdę każdej dodawać będą szlachetności i weselnego charakteru. Tak ozdobiona butelka może stać natomiast doskonałą pamiątką weselnej uroczystości, ale również nagrodą w trakcie organizowanych dla gości konkursów.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych