Pudrowe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Ślub to wyjątkowa ceremonia, która dotyczy nie tylko samych przyszłych małżonków, ale i ich bliskich. Oni również dzielą radość związaną z planowanym ślubem, oni również cieszą się szczęściem przyszłych nowożeńców. Dlatego też moment wręczania im ślubnych zaproszeń jest wyjątkowy, warto zatem zadbać we wszystkich szczegółach o jego przebieg.

Należy również starannie wybrać zaproszenia, które planujemy wręczyć, by odpowiadały naszym wymaganiom, były wyjątkowe, a jednocześnie by korespondowały z planowanym stylem przyjęcia weselnego. Takie są właśnie zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi, ozdobione motywem pudrowych róż. Niezwykła delikatność tych zaproszeń, w połączeniu ze starannym wykonaniem i wyjątkowym, romantycznym motywem pudrowych róż, to doskonały sposób, by wywołać u zapraszanych gości wielkie emocje, a także zachwyt. To właśnie sprawia, że te zaproszenia ślubne akrylowe będą zapewne przechowywane przez długie lata w formie ślubnej pamiątki.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych