Pudrowe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Ślub to wyjątkowa ceremonia, która dotyczy nie tylko samych przyszłych małżonków, ale i ich bliskich. Oni również dzielą radość związaną z planowanym ślubem, oni również cieszą się szczęściem przyszłych nowożeńców. Dlatego też moment wręczania im ślubnych zaproszeń jest wyjątkowy, warto zatem zadbać we wszystkich szczegółach o jego przebieg.

Należy również starannie wybrać zaproszenia, które planujemy wręczyć, by odpowiadały naszym wymaganiom, były wyjątkowe, a jednocześnie by korespondowały z planowanym stylem przyjęcia weselnego. Takie są właśnie zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi, ozdobione motywem pudrowych róż. Niezwykła delikatność tych zaproszeń, w połączeniu ze starannym wykonaniem i wyjątkowym, romantycznym motywem pudrowych róż, to doskonały sposób, by wywołać u zapraszanych gości wielkie emocje, a także zachwyt. To właśnie sprawia, że te zaproszenia ślubne akrylowe będą zapewne przechowywane przez długie lata w formie ślubnej pamiątki.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych