Pomarańczowe kwiaty Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne w kształcie serca

12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne w kształcie serca


Niech nasze satynowe akrylowe zaproszenia ślubne będą początkiem Waszego idealnego ślubu. Nasz unikalny projekt w kształcie seca z motywem pomarańczowych kwiatów zapewnia uroczą i piękną oprawę, aby ogłosić nadchodzące wydarzenie.

Nasze zaproszenia ślubne zostały wykonane z miłością i dbałością o szczegóły, dlatego też jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować Wam zaproszenia, które są zarówno wyjątkowe jak i osobiste.

Masz pełną kontrolę nad spersonalizowanym tekstem, który chcesz nadrukować na każdym zaproszeniu, zapewniając, że Twoi goście będą mieli dokładny tekst dostosowany do wybranego przez Ciebie stylu.

Przez ponad 15 lat tysiące przyszłych panien młodych zaufało nam w sprawie ich wymarzonych zaproszeń - ponieważ nic nie mówi "wyjątkowy ślub" tak jak nasze wykwintne, a jednocześnie niedrogie zaproszenia z satynowego akrylu!

Teraz Twoja kolej - pozwól nam stworzyć wspomnienia na tych satynowych zaproszeniach. Złóż zamówienie już dziś - satysfakcja gwarantowana!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych