Białe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem białch róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe róże Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne


Czy jesteś gotowa, aby ogłosić najbardziej magiczny dzień swojego życia za pomocą satynowego zaproszenia ślubnego? Piękne zaproszenia posiadają geometryczną ramkę otoczoną delikatnymi i szczegółowymi białymi różami. Wewnątrz możesz spersonalizować swój tekst i sprawić, że każdy odbiorca poczuje się wyjątkowo.

Używamy tylko najwyższej jakości materiałów do wszystkich naszych zaproszeń ślubnych, zapewniając, że Twoi goście otrzymają zaproszenia, które ucieleśniają całą troskę i dbałość o szczegóły, która idzie w kierunku stworzenia niezapomnianego doświadczenia w wielkim dniu.

Nasza satynowa pleksi nadaje tym zaproszeniom luksusowy charakter, a ich wyrafinowany wygląd sprawia, że każdy odbiorca przeczyta swoje zaproszenie z zachwytem.

Zacznij zaproszać gości na swój ślub w wielkim stylu - wybierz te wspaniałe satynowe zaproszenia ślubne! Upewnij się, że wszyscy wiedzą, jak ważny jest dla Ciebie ten dzień i jak wiele wysiłku włożono w stworzenie idealnej ceremonii.

Dzięki delikatnym kolorom, wyszukanym zdobieniom, te zaproszenia na pewno zrobią wrażenie. Po prostu kliknij "zamów" i pozwól nam pomóc Ci stworzyć coś wyjątkowego i oszałamiającego!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.