Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem liści eukaliptusa


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Planujesz swój wyjątkowy dzień, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasze piękne zaproszenia ślubne z liśćmi eukaliptusa to idealny sposób na nadanie tonu Waszej uroczystości.

Dzięki personalizowanym tekstom zaproszeń, możecie sprawić, że będą one naprawdę jedyne w swoim rodzaju i tak wyjątkowe jak Wasz wyjątkowy dzień.

Teraz możecie być pewni, że goście otrzymają zaproszenie, które zapierają dech w piersiach - przyciągają wzrok i są gwarantem rozpoczęcia rozmowy. Wybierzcie nasze zaproszenia ślubne z liściem eukaliptusa, aby uchwycić romantyzm Waszego nadchodzącego wydarzenia i zaskoczyć gości czymś naprawdę niezwykłym!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.