Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne ozdobne z pleksi


Planujesz swój wyjątkowy dzień, ale nie wiesz od czego zacząć? Nasze piękne zaproszenia ślubne z liśćmi eukaliptusa to idealny sposób na nadanie tonu Waszej uroczystości.

Dzięki personalizowanym tekstom zaproszeń, możecie sprawić, że będą one naprawdę jedyne w swoim rodzaju i tak wyjątkowe jak Wasz wyjątkowy dzień.

Teraz możecie być pewni, że goście otrzymają zaproszenie, które zapierają dech w piersiach - przyciągają wzrok i są gwarantem rozpoczęcia rozmowy. Wybierzcie nasze zaproszenia ślubne z liściem eukaliptusa, aby uchwycić romantyzm Waszego nadchodzącego wydarzenia i zaskoczyć gości czymś naprawdę niezwykłym!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.