Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór marmurowy w kształcie serca

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł


Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór marmurowy w kształcie serca


Marmurkowe serce pełne miłości

Rodzice obdarzają swoje dzieci wyjątkową miłością na każdym etapie ich życia. Błogosławieństwo Rodziców przed ceremonią ślubną jest jej niewątpliwym wyrazem. Tutaj każde słowo, rada jest troską, a zarazem radością, które przepełniają Rodziców błogosławiących Młodą Parę wkraczającą na nową drogę dorosłości. Prośba o błogosławieństwo powinna odzwierciedlać powagę chwili, szacunek i miłość do Rodziców. Musi więc być piękna i niepowtarzalna.

My zamknęliśmy ją w unikalnym sercu wykonanym z oryginalnej żywicy. Każdy produkt jest odlewany ręcznie, więc nie ma drugiej identycznej prośby o błogosławieństwo Venarti. Idealnie gładka żywica doskonale odbija światło. Perłowe kolory (cieniowanie czarnej i białej perły), z których wyczarowaliśmy oryginalny, marmurkowy wzór, mienią się tysiącem barw. Zatopione srebrne drobinki dodają zaproszeniu blasku, a dodatek złotej farby czyni je naprawdę ekskluzywnym produktem.

A może wolicie prośbę o błogosławieństwo z żywicy w kształcie klasycznej, prostokątnej tabliczki?

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.