Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór kwiatowy serca

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł


Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór kwiatowy serca


Błogosławieństwo Rodziców jest jednym z najważniejszych i najbardziej wzruszających momentów w dniu ślubu Młodej Pary wyruszającej w nową drogę swojego życia. By jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość tej chwili, wręczcie swoim Rodzicom unikalną prośbę o błogosławieństwo.

Nasz produkt jest nie tylko piękny i estetycznie wykonany, ale przede wszystkim niepowtarzalny i trwały, dzięki czemu stanie się cenną rodzinną pamiątką. Prośba o błogosławieństwo została wykonana z żywicy. Za każdym razem jest ręcznie odlewana i ma znamiona pracy ręcznej, to naturalne, drobne "niedoskonałości", które nadają jej wyjątkowości i prawdziwości. Przód jest gładki. Idealnie odbija światło, mieni się perłowymi kolorami i skrzy srebrnymi drobinkami. Kształt serca podkreśla natomiast Wasze uczucia względem Rodziców, a motyw niepowtarzalnych, kolorowych kwiatów pięknie zdobi to zaproszenie.

W zestawie otrzymacie GRATIS kopertę i personalizację – Wy wybieracie treść, my ją układamy i projektujemy całość.

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych