Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór kwiatowy serca

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór kwiatowy serca


Błogosławieństwo Rodziców jest jednym z najważniejszych i najbardziej wzruszających momentów w dniu ślubu Młodej Pary wyruszającej w nową drogę swojego życia. By jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość tej chwili, wręczcie swoim Rodzicom unikalną prośbę o błogosławieństwo.

Nasz produkt jest nie tylko piękny i estetycznie wykonany, ale przede wszystkim niepowtarzalny i trwały, dzięki czemu stanie się cenną rodzinną pamiątką. Prośba o błogosławieństwo została wykonana z żywicy. Za każdym razem jest ręcznie odlewana i ma znamiona pracy ręcznej, to naturalne, drobne "niedoskonałości", które nadają jej wyjątkowości i prawdziwości. Przód jest gładki. Idealnie odbija światło, mieni się perłowymi kolorami i skrzy srebrnymi drobinkami. Kształt serca podkreśla natomiast Wasze uczucia względem Rodziców, a motyw niepowtarzalnych, kolorowych kwiatów pięknie zdobi to zaproszenie.

W zestawie otrzymacie GRATIS kopertę i personalizację – Wy wybieracie treść, my ją układamy i projektujemy całość.

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych