Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór srebrne drobinki z białym tłem

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

78,99 zł
78,99 zł
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór srebrne drobinki z białym tłem


Wyjątkowa prośba o błogosławieństwo z żywicy

Zaproszenia ślubne dla Rodziców nie mogą być banalne. My mamy dla Was wyjątkową prośbę o błogosławieństwo wykonaną z żywicy. Unikalny patent pozwala nam tworzyć pełne uroku, a przede wszystkim niepowtarzalne ślubne produkty. Poznajcie nowy wzór z żywicy.

Prosta i elegancka prośba o błogosławieństwo Rodziców

Nowoczesna, prosta geometryczna forma zamknięta w prostokątnej, zapisanej ozdobną czcionką karcie jest sama w sobie niezwykle elegancka. Niezwykłego uroku dodają jej srebrne drobinki, które mienią się i połyskują na czystym, gładkim, białym tle. Ciemniejsze rogi, odcięte prostą kreską z zatopionymi w nich ekskluzywnymi drobinkami, sprawiają, że prośba o błogosławieństwo Rodziców nabiera niezwykłego stylu.

Każdy produkt z żywicy jest unikalny. Odlewamy go ręcznie, więc od artysty-rzemieślnika zależy jego efekt końcowy. Do prośby dodajemy gratis elegancką białą kopertę. Personalizacja prośby o błogosławieństwo Rodziców również jest bezpłatna.

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Przezroczysty ze srebrnymi drobinkami. Biały poddruk.

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych