Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, biała perła z drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

78,99 zł
78,99 zł
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, biała perła z drobinkami


Błogosławieństwo na nową drogę życia

Błogosławieństwo rodziców odbywa się w domu rodzinnym Panny Młodej. Po symbolicznych słowach i radach otrzymanych od najbliższych, nowożeńcy rozpoczynają swoją wspólną nową drogę. Jest to najbardziej symboliczny moment w dniu ślubu. By był jeszcze bardziej uroczysty i wyjątkowy, podarujcie swoim rodzicom niezwykłą pamiątkę w postaci unikalnej prośby o błogosławieństwo Venarti!

Wykonana z żywicy, odlewana ręcznie, jest po prostu piękna i przede wszystkim unikalna. Będzie więc wspaniałą pamiątką, którą z powodzeniem można wyeksponować w rodzinnej galerii. Prośba o błogosławieństwo rodziców Venarti wykorzystuje możliwości połączenia klasyki z nowoczesnością.

Kształtem przypomina więc stare, ale drogocenne ramy luster. Żywica swoimi właściwościami wpisuje się idealnie w tę tematykę – przód prośby o błogosławieństwo jest gładki. Doskonale odbija światło podkreślając tym samym klasyczną kolorystykę utrzymaną w tonacji białej perły. By dodatek był jeszcze bardziej elegancki, w przezroczystych rogach zatopiliśmy ekskluzywne, połyskujące drobinki, które w zależności od kąta patrzenia, mienią się na kolor biały, różowy lub zielony.

Każda prośba jest spersonalizowana!

 

Materiał: Żywica - każde prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Biała perła, rogi są przezroczyste z zatopionymi drobinkami, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony w zależności od kąta patrzenia

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.