Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, biała perła z drobinkami

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


78,99 zł
78,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór ozdobny, biała perła z drobinkami


Błogosławieństwo na nową drogę życia

Błogosławieństwo rodziców odbywa się w domu rodzinnym Panny Młodej. Po symbolicznych słowach i radach otrzymanych od najbliższych, nowożeńcy rozpoczynają swoją wspólną nową drogę. Jest to najbardziej symboliczny moment w dniu ślubu. By był jeszcze bardziej uroczysty i wyjątkowy, podarujcie swoim rodzicom niezwykłą pamiątkę w postaci unikalnej prośby o błogosławieństwo Venarti!

Wykonana z żywicy, odlewana ręcznie, jest po prostu piękna i przede wszystkim unikalna. Będzie więc wspaniałą pamiątką, którą z powodzeniem można wyeksponować w rodzinnej galerii. Prośba o błogosławieństwo rodziców Venarti wykorzystuje możliwości połączenia klasyki z nowoczesnością.

Kształtem przypomina więc stare, ale drogocenne ramy luster. Żywica swoimi właściwościami wpisuje się idealnie w tę tematykę – przód prośby o błogosławieństwo jest gładki. Doskonale odbija światło podkreślając tym samym klasyczną kolorystykę utrzymaną w tonacji białej perły. By dodatek był jeszcze bardziej elegancki, w przezroczystych rogach zatopiliśmy ekskluzywne, połyskujące drobinki, które w zależności od kąta patrzenia, mienią się na kolor biały, różowy lub zielony.

Każda prośba jest spersonalizowana!

 

Materiał: Żywica - każde prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód zaproszenia jest gładki, odbijający światło

Wzór: Biała perła, rogi są przezroczyste z zatopionymi drobinkami, które mienią się na kolor biały, różowy lub zielony w zależności od kąta patrzenia

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.