Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biało różowy w kształcie serca

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,99 zł


Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biało różowy w kształcie serca


Serce dla Rodziców

Z serca dla serc – takie jest każde Błogosławieństwo Rodziców dla Młodej Pary na nową drogę życia. To jeden z najbardziej wzruszających momentów, który poprzedza ceremonię ślubną. Dlatego sama prośba o błogosławieństwo powinna być wyjątkowa i niepowtarzalna, przepełniona miłością i wdzięcznością za akceptację związku.

A gdybyście tak wręczyli rodzicom prośbę, która jest unikalna, trwała, wykonana ręcznie w cudownych pastelowych barwach skrzących się tysiącem barw w promieniach słońca? Oni będą zachwyceni Waszym gustem i pomysłem, by jednocześnie eleganckie zaproszenie na ślub stało się wyjątkową pamiątką przechowywaną pieczołowicie przez lata! Mamy dla Was serce z żywicy!

Prośba o błogosławieństwo Venarti w kształcie serca została wykonana z ręcznie odlewanej żywicy. Każdy wzór jest niepowtarzalny. Przód oferowanego produktu jest gładki. Doskonale odbija światło, a perłowe kolory mienią się tysiącem barw. Cieniowane barwy przechodzą łagodnie od pastelowej różowej góry poprzez elegancką białą perłę w środku do przezroczystego końca serca, w którym zatopiliśmy ekskluzywne, połyskliwe srebrne drobinki.

Jeśli wolicie klasyczny kształt eleganckiej tabliczki, porównajcie te produkty!

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra prośby jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.