Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biało różowy w kształcie serca

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


99,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biało różowy w kształcie serca


Serce dla Rodziców

Z serca dla serc – takie jest każde Błogosławieństwo Rodziców dla Młodej Pary na nową drogę życia. To jeden z najbardziej wzruszających momentów, który poprzedza ceremonię ślubną. Dlatego sama prośba o błogosławieństwo powinna być wyjątkowa i niepowtarzalna, przepełniona miłością i wdzięcznością za akceptację związku.

A gdybyście tak wręczyli rodzicom prośbę, która jest unikalna, trwała, wykonana ręcznie w cudownych pastelowych barwach skrzących się tysiącem barw w promieniach słońca? Oni będą zachwyceni Waszym gustem i pomysłem, by jednocześnie eleganckie zaproszenie na ślub stało się wyjątkową pamiątką przechowywaną pieczołowicie przez lata! Mamy dla Was serce z żywicy!

Prośba o błogosławieństwo Venarti w kształcie serca została wykonana z ręcznie odlewanej żywicy. Każdy wzór jest niepowtarzalny. Przód oferowanego produktu jest gładki. Doskonale odbija światło, a perłowe kolory mienią się tysiącem barw. Cieniowane barwy przechodzą łagodnie od pastelowej różowej góry poprzez elegancką białą perłę w środku do przezroczystego końca serca, w którym zatopiliśmy ekskluzywne, połyskliwe srebrne drobinki.

Jeśli wolicie klasyczny kształt eleganckiej tabliczki, porównajcie te produkty!

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra prośby jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.