Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biało różowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

78,99 zł
78,99 zł
Opis
Opis

Prośba o błogosławieństwo z żywicy wzór biało różowy


Z wyjątkową prośbą o Błogosławieństwo Rodziców

Błogosławieństwo Rodziców jest momentem bardzo wzruszającym – to pełna miłości gwiazdka, która będzie świeciła na nowej drodze życia Młodej Pary. By była jeszcze bardziej niesamowita, warto nadać jej oryginalną oprawę w postaci niezwykłej prośby o błogosławieństwo wykonanej z żywicy.

Każdy produkt posiada niepowtarzalny wzór, ponieważ odlewamy go ręcznie. Prawda, że to wspaniały pomysł? Dodajmy jeszcze oryginalny Wasz tekst i nikt nie będzie miał identycznej prośby o błogosławieństwo dla rodziców!

Wyobraźcie sobie produkt, który jest niezwykle delikatny, subtelny, a jednocześnie bardzo trwały, który można wyeksponować w rodzinnej galerii, ponieważ wygląda jak drogocenny obrazek wykonany w pastelowych, perłowych barwach. Cały przód jest gładki. Doskonale odbija światło Perłowe kolory mienią się tysiącem barw. Góra jest w subtelnym odcieniu różowym, środek to klasyczna biała perła. Natomiast dół prośby o błogosławieństwo rodziców Venarti jest przezroczysty. Tu są wtopione srebrne drobinki. Na kolorystyczne przejście wybraliśmy modne ombre!

Zobacz też, jak wygląda prośba o błogosławieństwo w kształcie serca!

 

Materiał: Żywica - każda prośba jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Kolor: Góra prośby jest w kolorze perłowo różowym, środek perłowy biały, dół przezroczysty z wtopionymi srebrnymi drobinkami

Koperta przezroczysta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść prośby o błogosławieństwo

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia, prośby o błogosławieństwo z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.