Co wspólnego ma ślub i żywica?

Pytanie, które kojarzy się jednoznacznie z paradoksem! Bo na pierwszy rzut oka ślub z żywicą trudno połączyć, a znalezienie cech wspólnych tej dziwnej pary stanowi niemal mission impossible. Ale… no właśnie bez tego „ale” nie byłoby podchwytliwego pytania postawionego w tytule artykułu. Ślub jest wydarzeniem wyjątkowym, niepowtarzalnym, jedynym w swoim rodzaju – nikt tym faktom nie zaprzeczy. I taka jest też żywica – unikalna i oryginalna. Dlaczego więc nie wykorzystać jej cech w elementach związanych ze ślubem?

 

O pomysłach słów kilka

Żywice poliuretanowe i epoksydowe to nowoczesny materiał, który chętnie jest wykorzystywany w zdobnictwie, budownictwie i architekturze wnętrz. Korzystają z nich architekci, designerzy, a także producenci mebli. A skoro tak, to my postanowiliśmy wykorzystać unikalne cechy żywicy i wprowadzić powiew nowości do branży ślubnej, w której wydawać by się mogło, że wszystko już stworzono i wymyślono. Ale dopóki ludzka wyobraźnia jest nieograniczona, dopóty będą rodziły się nowe pomysły. I tak powstał nasz unikatowy projekt stworzenia autorskich dodatków ślubnych z żywicy.

 

Czy żywica jest żywa?

Żywica jest materiałem płynnym. Po jej wylaniu i utwardzeniu uzyskuje niezwykłą trwałość, stając się odporna na ścieranie, zarysowania oraz blaknięcie pod wpływem światła i działanie różnych czynników atmosferycznych. Każdy przedmiot, który został wykonany z żywicy, jest unikatowy. Tworzy się go ręcznie, a wynik końcowy zależy tylko i wyłącznie od doświadczenia oraz umiejętności artysty, który wykonuje dany przedmiot. Dlatego można śmiało stwierdzić, że żywica jest żywa. Poza tym żywicę epoksydową można barwić na dowolny kolor. W rękach mistrza powstają więc olśniewające kolorystyką i unikalnymi wzorami prawdziwe dzieła sztuki. A czy ślub nie wiąże się z luksusem? By nadać mu ten niepowtarzalny charakter, stworzyliśmy więc luksusowe dodatki ślubne z żywicy. Powstały komplety składające się z zaproszeń ślubnych, próśb o błogosławieństwo, winietek, tablic rejestracyjnych, a nawet pudełek na obrączki. Różnorodność barw, stylowe wykończenia, nietuzinkowe zdobnictwo to wszystko, co nas zachwyca, oddajemy w Wasze ręce.

 

Patent nad patenty

Unikalny wzór powstały z modnego cieniowania w stylu ombre, w perłowej biało-pomarańczowej kolorystyce postanowiliśmy opatentować! I udało się. Nasza perła została umieszczona w koronie. Tak więc nie tylko nasze zapewnienie, ale mamy teraz namacalne potwierdzenie, że nikt takich akcesoriów ślubnych z żywicy robić nie będzie. Wyjątkowa jest także technologia wykonywania nadruków. Podczas, gdy nasza konkurencja oferuje tylko zatapiane w żywicy napisy, które wykonane są z dużych liter, my wykonujemy je w najbardziej wyrafinowanych finezyjnych stylach oraz bardzo drobnych czcionkach. Poza tym możecie zamówić w Venarti nadruk dowolnych grafik czy własnych zdjęć! U nas nie ma rzeczy niemożliwych, a mission impossible staje się mission possible.

Poznajcie nasze wyjątkowe dodatki ślubne z żywicy! Znajdziecie je w zakładce NOWE PRODUKTY.

Produkty powiązane