Pomarańczowe kwiaty wzór 2 Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pomarańczowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty wzór 2 Szklane zaproszenia dla Rodziców


Kwiat gorzkiej pomarańczy symbolizuje czystość i niewinność. Pomarańczowe kwiaty oznaczają odwagę, siłę i piękno. Są uosobieniem miłości i namiętności, a także wyrazem kreatywności i fascynacji oraz nadziei. Nasze oryginalne szklane zaproszenia dla Rodziców ozdobiliśmy w pomarańczowe kwiaty. Co Wy na to?

Rodziców i dzieci łączy wyjątkowa relacja i nierozerwalna nić przepełniona autentycznymi emocjami. By je podkreślić, wybierzcie zaproszenia dla Rodziców wykonane ze szkła, ozdobione subtelnie pięknymi, pomarańczowymi kwiatami, a między nimi umieśćcie słowa prośby o błogosławieństwo od najważniejszych osób w Waszym dotychczasowym życiu, które te życie Wam podarowały. Niech piękne zaproszenia na ślub wzruszą i zachwycą Waszych Rodziców, stając się niebanalną pamiątką, chętnie eksponowaną w rodzinnej galerii.

Personalizacja zaproszeń GRATIS. Grubość szkła zależy od wymiaru tafli – dobierzecie je samodzielnie korzystając z naszej tabeli wymiarów.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych