Pomarańczowe kwiaty wzór 2 Szklane zaproszenia dla Rodziców

Szklane zaproszenia ślubne dla Rodziców z motywem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty wzór 2 Szklane zaproszenia dla Rodziców


Kwiat gorzkiej pomarańczy symbolizuje czystość i niewinność. Pomarańczowe kwiaty oznaczają odwagę, siłę i piękno. Są uosobieniem miłości i namiętności, a także wyrazem kreatywności i fascynacji oraz nadziei. Nasze oryginalne szklane zaproszenia dla Rodziców ozdobiliśmy w pomarańczowe kwiaty. Co Wy na to?

Rodziców i dzieci łączy wyjątkowa relacja i nierozerwalna nić przepełniona autentycznymi emocjami. By je podkreślić, wybierzcie zaproszenia dla Rodziców wykonane ze szkła, ozdobione subtelnie pięknymi, pomarańczowymi kwiatami, a między nimi umieśćcie słowa prośby o błogosławieństwo od najważniejszych osób w Waszym dotychczasowym życiu, które te życie Wam podarowały. Niech piękne zaproszenia na ślub wzruszą i zachwycą Waszych Rodziców, stając się niebanalną pamiątką, chętnie eksponowaną w rodzinnej galerii.

Personalizacja zaproszeń GRATIS. Grubość szkła zależy od wymiaru tafli – dobierzecie je samodzielnie korzystając z naszej tabeli wymiarów.

 

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych