Nowy

Pomarańczowe kwiaty Winietki ślubne ozdobne drewniane

Winietki ozdobne, drewniane na stół z motywem pomarańczowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Winietki ślubne ozdobne drewniane


Trendem, który nieustannie zyskuje nowe rzesze zwolenników, jest zastosowanie elementów drewnianych w ślubnej aranżacji.

Drewniane winietki ślubne, ozdobione motywem pomarańczowych kwiatów, są tego najlepszym przykładem. Wysoka jakość wykonania drewnianych winietek i piękny, zwracający uwagę motyw sprawiają, że Młode Pary chętnie wybierają ten właśnie wzór winietek, zwracając uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale również na walory estetyczne.

Taka winietka pomaga odnaleźć zaproszonej osobie właściwe miejsce, ale i wspaniale ozdabia stolik, doskonale korespondując z bukietem świeżych kwiatów oraz ze ślubnymi planami stołów.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno brzozowe