Ramka z eukaliptusa Winietki ślubne drewniane ozdobne

Winietki drewniane na stół wycinane laserowo z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ramka z eukaliptusa Winietki ślubne drewniane ozdobne


Winietki ślubne drewniane to idealny produkt, aby organizacja na naszej uroczystości była idealna. Pomagają one w znalezieniu miejsca dla danego gościa, a także przepięknie zdobią nasz stół swoim nietuzinkowym wyglądem.

Drewniane winietki z ramką eukaliptusa nie tylko będą zdobić wcześniej wspomniany stół, a z pewnością swoim wyglądem zaintrygują, jako iż posiadają na rogach żłobione zdobienia, dzięki którym wyglądają niepowtarzalnie.

Sama ramka z eukaliptusa jest bardzo subtelna, nie zasłania imienia i nazwiska, ale lekko zdobi całą winietkę od góry oraz boków. W zestawie otrzymują państwo także podstawkę, dzięki której całość trzyma się dobrze i jest widoczna dla przybywających gości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno brzozowe

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych