Eko kwiaty Ślubne, drewniane numerki na stół

Ślubne, drewniane numerki na stół weselny z motywem eko kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eko kwiaty Ślubne, drewniane numerki na stół


W końcu nadszedł Państwa wyjątkowy dzień i chcą Państwo, aby wszystko było perfekcyjne, od dekoracji po dobrą zabawę każdego z Państwa gości. Nasze numerki stołów weselnych są idealnym dodatkiem do tej doniosłej okazji!

Rozkoszujcie się Państwo ponadczasowym pięknem dzięki tym drewnianym numerkom stołów weselnych. Na przedniej stronie każdego numeru znajdują się przepiękne motywy kwiatowe, które sprawią, że Państwa ślub będzie się wyróżniał jak żaden inny!

Zaokrąglone rogi w górnej części dodają odrobinę wyrafinowania, co sprawia, że jest to idealny sposób na wprowadzenie dodatkowego akcentu elegancji na stołach. To nie są zwykłe numery stołów, one mają o wiele większe znaczenie!

Mogą Państwo spersonalizować je za pomocą imion i daty Państwa ślubu. Jeśli chcą Państwo doświadczyć tego efektu "wow" na Państwa weselu, proszę zaopatrzyć się w nasze numery stołów weselnych.

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych