Różowa akwarela Ślubne, półokrągłe, drewniane numerki na stół

Półokrągłe, drewniane numerki na stół weselny z motywem różowej akwareli


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Opis
Opis

Różowa akwarela Ślubne, półokrągłe, drewniane numerki na stół


Drewniane numerki stołów weselnych to prosty i elegancki sposób, aby poprowadzić Państwa gości do miejsc i sprawić, że poczują się wyjątkowo. Unikalny motyw różowej smugi dodaje koloru i osobowości, a półokrągły styl górnej części numeru dodaje wdzięku.

Co więcej, mogą Państwo spersonalizować każdy numer stołu, wpisując imiona Państwa i Państwa partnera oraz datę Państwa jedynego w swoim rodzaju ślubu.

W połączeniu ze wszystkimi innymi elementami dekoracji, te drewniane numery stołów weselnych pomogą stworzyć niezapomniany dzień, którego Państwa goście nigdy nie zapomną. Na co więc Państwo czekają? Proszę pokazać te klasyczne elementy i stworzyć wspomnienia podczas Państwa nadchodzących zaślubin.

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm