Pudrowe róże Ślubne drewniane numerki na stół

7,99 zł
7,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Ślubne drewniane numerki na stół


Numerki na stoły są niezbędną i bardzo praktyczną dekoracją każdego weselnego przyjęcia. Ten drobny dodatek pomoże w łatwy sposób odnaleźć się Waszym gościom i bliskim zaraz po przybyciu na weselną zabawę. Poza tym są efektownym i gustownym dopełnieniem oprawy stołu weselnego.

Drewniane numerki na stół weselny by Venarti

Numerki na stół weselny powinny zostać dobrane do reszty dekoracji stołu, charakteru wesela i wystroju sali. Jeśli marzycie o weselu w stylu rustykalnym, idealne będą ślubne drewniane numerki na stół z wzorem romantycznych pudrowych róż. Są wyjątkowo proste i niesamowicie eleganckie. Wygrawerowane na cienkich deseczkach cyfry, prezentują się naturalnie, stylowo i efektownie. Numerki na stoły weselne z drewna Pudrowe róże są też idealnymi wizytówkami ślubnymi i mogą również stać się drobnym pamiątkowym prezentem dla Waszych gości.

Pudrowe róże na drewnie to jeden z ulubionych motywów naszych kolekcji. Zapytajcie o pozostałe dodatki z tej serii, by skomponować je w niepowtarzalną i uroczą całość, która podkreśli charakter Waszego wesela.

 

Materiał: drewno 3mm

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych