Pudrowe róże Winietki ślubne drewniane ozdobne

Winietki drewniane na stół wycinane laserowo z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

2,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Winietki ślubne drewniane ozdobne


Organizacja współczesnego wesela wymaga niezwykłej precyzji i doskonałej logistyki. Im sprawniej wszystko przebiega, tym mniej napięcia wesele kosztuje organizatorów, dlatego też warto zadbać z odpowiednim wyprzedzeniem o wszystkie niezbędne elementy, Takie na przykład, jak eleganckie winietki ślubne drewniane, ozdobione motywem pudrowych róż.

Winietki ślubne pozwalają uporządkować przestrzeń dla gości i usprawnić proces ich zasiadania do stolików. Dzięki oznaczeniu wybranych miejsc pozwalają one bez trudy zasiąść do stołu. Nie tylko usprawniają wydanie pierwszego weselnego posiłku, ale są przede wszystkim wyrazem troski o komfort gości. Ponadto winietki, starannie wykonane i wykończone, ozdobione motywem róż w pudrowym odcieniu, doskonale korespondują z wystrojem weselnej sali, niejako dopełniając tez aranżację weselnego stołu. Dla wielu gości będą też urocza pamiątką, pozwalającą zachować we wspomnieniach tę weselną uroczystość.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: drewno brzozowe

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych