Pudrowe róże Winietki drewniane ślubne Serce

Winietka drewniana w kształcie serca z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


2,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Winietki drewniane ślubne Serce


Trudno wyobrazić sobie organizację weselnej uroczystości bez pewnych atrybutów, w znaczący sposób ułatwiających ten proces oraz sam przebieg weselnej uroczystości. Jednym z takich przedmiotów, bez których trudno byłoby szybko i sprawnie rozsadzić weselnych gości, są winietki. Te drewniane w kształcie serca łączą w sobie te funkcje użytkowe z funkcją ozdobną.

Kształt serca nawiązuje tematyką do romantycznej wymowy ślubnej uroczystości, a staranne wykonanie, piękne wykończenie i zastosowany motyw, czyni winietkę idealnie pasującą do ślubnej uroczystości. I to nie tylko organizowanej w romantycznym duchu, ale także do wesela w stylu klasycznym czy nawet eko.

Winietka drewniana ślubna w kształcę serca porządkuje zasiadanie gości do ślubnych stołów, umożliwia szybkie i sprawne odnalezienie właściwego miejsca, jest wyrazem troski o komfort zaproszonych gości, którzy dzięki winietkom mogą uniknąć stresów i gorączkowego poszukiwania przypisanego im czy wolnego miejsca. Dodatkowo romantyczna wymowa winietek drewnianych, ich czar i urok sprawią, że mogą stać się wspaniałą pamiątką, niejeden gość przechowywać będzie taką winietkę wśród swoich pamiątek, wracając wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia ślubnej uroczystości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

Winietka domyślnie jest rozłożona (winietka z podstawką).

Złożenie jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć winietkę do dziurki w podstawce i lekko puknąć młotkiem, aż wskoczy.

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 6,8 x 6,6 mm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych