Ekskluzywny kamień na komunię z Jezusem

Statuetka komunijna wykonana na kamieniu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

99,00 zł


Opis
Opis

Ekskluzywny kamień na komunię z Jezusem


Ekskluzywny kamień na komunię z Jezusem to wyjątkowy w swoim wyglądzie kamień, który posiada grafikę Jezusa, a także tekst religijny, który idealnie nadaje się na prezent/podarunek z okazji komunii świętej.

Kamień wygląda bardzo elegancko, a dodatkowo jest wytrzymały na wszelkie czynniki zewnętrzne, dlatego z pewnością będzie służyć nam przez długi okres czasu, przypominając o tym wyjątkowym momencie w naszym życiu.

Warto także wspomnieć o możliwości pełnej personalizacji tekstu na kamieniu, dzięki czemu jeszcze bardziej możemy dopasować jego wygląd, a także oprawę tekstową pod nasze wymagania oraz oczekiwania. Kamień do państwa trafia z podstawką, dzięki czemu od samego początku możemy go stabilnie umieścić i zaprezentować w swoim domu. Idealnie będzie się sprawdzać jako ozdoba, a także pamiątka w salonie czy jakimkolwiek innym preferowanym pomieszczeniu.

 

Materiał: Kamień z kolorowym nadrukiem

Dowolny nadruk: GRATIS!

Podstawka: GRATIS!

Wymiary produktu: wysokość: 20m, szerokość: 30 cm

 

Treść

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Po otrzymaniu projektu od grafika, klient zobowiązany jest potwierdzić (zatwierdzić lub zlecić poprawki) pocztą zwrotną. Bez akceptacji klienta zamówienie nie może zostać zrealizowane.

 

Możemy wykanać dowolną grafikę na kamieniu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych