Statuetka komunijna SK003

Statuetka komunijna wykonana z drewna i złotego/srebrnego laminatu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


40,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Statuetka komunijna SK003


Statuetka komunijna SK003 to prostokątna statuetka, która posiada przepiękną grafikę kielicha, winogron, a w lewej jej części możemy umieścić personalizowany przez nas tekst, który przypominać będzie o sakramencie, jaki został przyjęty.

Jest to idealny pomysł na podarunek komunijny, który w swojej prostocie idealnie wpasuje się w charakter komunii, a także w późniejszym czasie może stanowić idealną ozdobę w naszym domu.

Statuetka wykonana jest z drewna i złotego/srebrnego laminatu, co daje nam pewność, że zostanie z nami na długo i będzie odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania czy upadki.

Dołączona do niej podstawka od początku pozwoli nam na piękną ekspozycję, a przede wszystkim jej stabilność statuetki nieważne gdzie ją umieścimy w naszym domu. Patrząc na ową kompozycję, można odnieść wrażenie, że proste połączenie grafiki wraz z drewnem może skutkować przepięknym rezultatem, który będzie trafiał w gusta wielu osób.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 21,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Czas realizacji: ok. 7 - 10 dni roboczych od dnia akceptacji projektu

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych