Statuetka komunijna SK003

Statuetka komunijna wykonana z drewna i złotego/srebrnego laminatu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

40,00 zł


Opis
Opis

Statuetka komunijna SK003


Statuetka komunijna SK003 to prostokątna statuetka, która posiada przepiękną grafikę kielicha, winogron, a w lewej jej części możemy umieścić personalizowany przez nas tekst, który przypominać będzie o sakramencie, jaki został przyjęty.

Jest to idealny pomysł na podarunek komunijny, który w swojej prostocie idealnie wpasuje się w charakter komunii, a także w późniejszym czasie może stanowić idealną ozdobę w naszym domu.

Statuetka wykonana jest z drewna i złotego/srebrnego laminatu, co daje nam pewność, że zostanie z nami na długo i będzie odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania czy upadki.

Dołączona do niej podstawka od początku pozwoli nam na piękną ekspozycję, a przede wszystkim jej stabilność statuetki nieważne gdzie ją umieścimy w naszym domu. Patrząc na ową kompozycję, można odnieść wrażenie, że proste połączenie grafiki wraz z drewnem może skutkować przepięknym rezultatem, który będzie trafiał w gusta wielu osób.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 21,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Czas realizacji: ok. 7 - 10 dni roboczych od dnia akceptacji projektu

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych