Statuetka drewniana komunijna z Jezusem 2

Statuetka komunijna wykonana z drewna z Jezusem w kolorze


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

49,99 zł


Opis
Opis

Statuetka drewniana komunijna z Jezusem 2


Statuetka drewniana komunijna z Jezusem to przepięknie wyglądający produkt, który posiada grafikę Jezusa umieszczona centralnie na przodzie, a także w dolnej części napis, przypominający o tym wyjątkowym wydarzeniu w naszym duchownym życiu. Statuetka wykonana jest z drewna, dzięki czemu mamy pewność jej odporności na wszelkiego rodzaju upadki czy zarysowania. Warto wspomnieć, że teksty znajdujący się na niej możemy w pełni personalizować, dzięki czemu idealnie dopasowujemy podarunek pod nasze wymagania oraz pewne oczekiwania.

Sama grafika Jezusa także jest nietuzinkowa. Nie jest to standardowy obraz Jezusa znany nam z obrazków, a pewnego rodzaju malunek, który nadaje drewnianej statuetce takiego poważnego charakteru.

Statuetka komunijna do państwa trafia z podstawką, dzięki czemu możemy od początku umieścić ją pięknie w naszym domu, aby cieszyła oko i przypominała o uroczystości, w jakiej mieliśmy okazję uczestniczyć. Idealnie nada się także na ozdobę w domu, gdzie wpasowywać się będzie w przeróżne style, jakie możemy spotkać w naszych salonach.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 23,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych