Statuetka drewniana komunijna z Jezusem 2

Statuetka komunijna wykonana z drewna z Jezusem w kolorze


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


49,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Statuetka drewniana komunijna z Jezusem 2


Statuetka drewniana komunijna z Jezusem to przepięknie wyglądający produkt, który posiada grafikę Jezusa umieszczona centralnie na przodzie, a także w dolnej części napis, przypominający o tym wyjątkowym wydarzeniu w naszym duchownym życiu. Statuetka wykonana jest z drewna, dzięki czemu mamy pewność jej odporności na wszelkiego rodzaju upadki czy zarysowania. Warto wspomnieć, że teksty znajdujący się na niej możemy w pełni personalizować, dzięki czemu idealnie dopasowujemy podarunek pod nasze wymagania oraz pewne oczekiwania.

Sama grafika Jezusa także jest nietuzinkowa. Nie jest to standardowy obraz Jezusa znany nam z obrazków, a pewnego rodzaju malunek, który nadaje drewnianej statuetce takiego poważnego charakteru.

Statuetka komunijna do państwa trafia z podstawką, dzięki czemu możemy od początku umieścić ją pięknie w naszym domu, aby cieszyła oko i przypominała o uroczystości, w jakiej mieliśmy okazję uczestniczyć. Idealnie nada się także na ozdobę w domu, gdzie wpasowywać się będzie w przeróżne style, jakie możemy spotkać w naszych salonach.

 

Materiał: sklejka 5mm

Wymiary: 15,5 x 23,5 cm

Podstawka: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

 

Treść

Na podstawie przesłanych treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych